Kayıt Klavuzu

Neden Kaydolmak Zorundasınız?
Sitemizden ürün satın alabilmek için kaydolmanız yasal zorunluluktur. Kayıtla birlikte kendinizi sisteme sadece bir kez tanıtırsınız ve böylece her seferinde fatura bilgisi, adres v.b. bilgileri yeniden girmek zorunluluğundan kurtulursunuz. İnternet sitemizi sadece görüp tanımak, ürün ve fiyatları görmek için kaydolmanız gerekmez. Ürün ve fiyatları ziyaretçi olarak da görebilirsiniz.

Kayıt Bilgilerinin Doğruluğu
Sitemize kaydolurken vereceğiniz kimlik ve iletişim bilgileriniz gerçeğe uymalıdır. Sizinle ancak doğru bilgilerle iletişim kurabiliriz. ADF, girdiğiniz bilgilerin yanlış olması, kayıt şifrenizi unutmanız veya güncellemek istemeniz gibi durumlarda sipariş ettiğiniz ürünlerin teslimatında olabilecek aksaklıklar nedeniyle herhangi bir sorumluluk taşımayacaktır. Kimlik ve iletişim bilgilerinizin üçüncü şahıslarla paylaşılması söz konusu değildir. ADF, kimlik ve iletişim bilgilerinizi başkaları ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

Siteye Kayıt Ücretsizdir
ADF, internet sitesi kayıt hizmetlerinden herhangi bir ücret talep etmez.. İnternet üzerinden güvenli ticaret yapılması için kurulmuş bir siteye kayıt ücretli olamaz.

Kayıt Bilgilerinizin Güncellenmesi
ADF sitesine ürün satın almak için kaydolan tüm müşterilerimiz, kimlik ve iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik olduğu zaman bunları güncellemelidirler. ADF, bilgilerini güncellemeyen müşterilerimizin uğrayacakları zararlardan sorumlu değildir.

Kimlik veya iletişim bilgilerinizi güncellemek için sisteme “kayıt”.kapısından girmelisiniz. Sisteme girince üst menüde yer alan “Hesabım” linkini tıklayınız. Açılan sayfada daha önceden kaydetmiş olduğunuz bilgilerinize ulaşacaksınız. Gereken düzeltmeleri  yaptıktan sonra güncelleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kaydınız Tamamlandıktan Sonra Sisteme Giriş
Kaydınızı tamamladıktan sonra sisteme “Giriş” bölümünde üst satıra kullanıcı adınızı ve alt forma şifrenizi giriniz ve “Gönder” butonuna tıklayınız. Açılan sayfa sizi kayıt olduğunuz isminizle karşılayacaktır.

Şifrenizi Unutursanız
“Giriş” bölümünde “Şifremi Unuttum” linkini tıklayınız. Açılan kutuya kullanıcı adınızı yazınız ve “Gönder” butonuna tıklayınız. Sistem, şifrenizi otomatik olarak e-posta adresinize gönderecektir. Kaydolurken kullandığınız e-posta adresini  hatırlamıyorsanız yeniden kaydolmanız gerekmektedir.